Birleşme Süreci Bilgilendirme

Şirketlerin birleşme süreciyle ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Genel Müdürlük İletişim Bilgilerimiz

Türkiye Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğümüz, Levent Mah. Çayır Çimen Sokak, No:7 34330 Levent Beşiktaş/İSTANBUL’ dur.

Bölge Müdürlüklerimiz

Türkiye Hayat Emeklilik, ülkemizin dört bir yanında faaliyet gösteren 18 Bölge Müdürlüğü ve 1 İrtibat Bürosu ile müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Bölge Müdürlüklerimiz ve İrtibat Büromuzun adres ve telefon bilgilerine www.turkiyehayatemeklilik.com.tr/yardim-merkezi/iletisim/bolgelerimiz linkinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

Birleşen 3 emeklilik şirketinin müşterisiyseniz, sigorta poliçeniz & emeklilik sözleşmenizle ilgili hizmet almak ve bilgilerinize ulaşmak için, İnternet veya Cep Şube’mize giriş yapabilir veya 0850 202 2020 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’mizden bize ulaşabilirsiniz.

Görüş, talep ve önerilerinizi bilgi@turkiyehayatemeklilik.com.tr e-posta adresi üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi’miz Turgut Özal Millet Cad. No:7 34096 Aksaray/İSTANBUL adresinde hizmet vermeye devam edecektir.

Şirketlerin Birleşmesinin, Sahip Olduğunuz Poliçe ve Emeklilik Sözleşmesine Etkileri

Birleşme nedeniyle bireysel emeklilik ve sigorta poliçesi ürünleriniz ile ilgili bir değişikliğe gidilmeyecek olup, mevcut haklarınız aynı şekilde korunmaya devam edecektir.

Birikimlerinizi Değerlendirdiğiniz Fonların Geçerliliği

Birikiminizin değerlendiği fonlarınızın durumunda herhangi bir değişiklik olmayacaktır, birikiminiz aynı fonlarda değerlendirilmeye devam edecektir.

Kamu Bankalarıyla Olan İş Birliğimizin Devamı

Türkiye Hayat Emeklilik müşterileri, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren kamuya ait VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım Bankaları’ndan ihtiyaçlarınıza uygun geniş ürün yelpazemizle ilgili hizmet almaya devam edecektir.

Acente Kanalımız ile İş Birliğimizin Devamı

Finansal gücü, siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün yelpazesi ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verecek geniş dağıtım ağının bir parçası olarak, acentelerimiz de bu büyük yapıda bizlerle beraber olacak.