Hakkımızda

Ülkemizin kamu emeklilik şirketlerinin bir araya gelmesi ile kurulan sektörün lideri konumundaki Türkiye Hayat Emeklilik; 18 bölge müdürlüğü, 100'e yakın butik acentesi, 5.000'e yakın banka şubesinde uzman kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla katılımcı ve sigortalılarının beklentilerini ihtiyaca yönelik satış kanalları aracılığıyla en üst düzeyde karşılayarak hizmet vermeyi görev edinmiştir.

Çevik, yenilikçi ve duyarlı yaklaşımıyla Türkiye Hayat Emeklilik; adındaki "Türkiye"den aldığı güçle, en rekabetçi emeklilik ve hayat sigortası ürünlerini, her şartta katılımcı ve sigortalılarının yanında ve yakınında olan özenli hizmeti ile sunacaktır.

Çatı markası Türkiye Sigorta olan Türkiye Hayat Emeklilik’in ana hissedarı, TVF Finansal Yatırımlar Anonim Şirketi'dir.

Bugüne ve geleceğe güven temelinde, ülkemizin dört bir yanında gücünü iyilik için kullanma anlayışıyla hizmet verecek olan Türkiye Hayat Emeklilik; zengin ürün portföyü ve geniş hizmet ağı ile parlak bir geleceği hayal eden herkes için hayatın her anında yenilikçi çözümler getirecektir.

Misyon & Vizyon & Değerler

VİZYONUMUZ

Sigorta deneyimini "sonra"dan "önce"ye taşıyarak; parlak bir geleceği hayal eden herkes için hayatın her anında güven ihtiyacına yönelik çözümler sunma ve gücünü iyilik için kullanma anlayışıyla, on yıl içinde global teknoloji şirketi olarak kabul görmek.

MİSYONUMUZ

Güvene ihtiyaç olan her anda; Türkiye, Sigorta.

DEĞERLERİMİZ

  • Özgüvenli
  • Erdemli
  • Paydaş Duyarlılığı Yüksek
  • Meraklı